ליאורה חוברה – דיאטנית קלינית M.Sc ומסטר NLP  להרזיה ולבריאות      

אני דיאטנית קלינית משנת 1987

נבחרתי לאחת מ – 10 מובילות הדעה בתחומי בארץ.

בשנים שעברו מאז שקדתי להתמקצע בתחומי 
הטיפול רפואי קליני- מערבי המשלב את תחומי האימון האישי, (Coaching) ה – NLP והרפואה המשלימה: בתזונה על פי הרפואה הסינית, בצמחי מרפא ובארומותרפיה.

סיימתי  בהצטיינות תואר ראשון בבית הספר למדעי התזונה והבית באוניברסיטה העברית ותואר שני M.Sc. בחוג לכימיה פתולוגית בביה"ס לרפואה של אוניברסיטת ת"א. עבודת התזה שלי התמקדה בבחינת הקשרים בין תזונה, השמנה ומצב רוח. תוצאותיה היוו פריצת דרך וחידוש בתחום והתפרסמו בירחונים מדעיים מובילים בתחום התזונה בעולם. התמחתי 10 שנים כדיאטנית קלינית בבית החולים "איכילוב", שם גם שימשתי רכזת סטאג'.

במרפאותי זוכים המטופלים לטיפול הוליסטי מעמיק המשלב את הגישה הקלינית, הרפואה הסינית, צמחי מרפא, תוספי תזונה,NLP לשינוי עמוק ברמת תת המודע, דימיון מודרך ואימון אישי.

אני מרצה  במסגרות המקצועיות של תחום התזונה הקלינית, הרפואה הסינית וצמחי מרפא לרופאים ולדיאטניות. מנחת קבוצות, מעבירה סדנאות ומרצה למוסדות במגזר העסקי, כמו גם לקהל הרחב וחוגי בית.

בנוסף, אני כותבת טורים מקצועיים קבועים בעיתונות, מזה שנים רבות, בנושאי תזונה ובישול בריא ודיאטטי. כעת כותבת באופן קבוע בשבועון לאשה ובעלת מדור שף בריא במוסף שף של העיתון. ומופיעה בתקשורת האלקטרונית, בתוכניות טלויזיה ורדיו.

בעבר, הייתי הדיאטנית הקבועה בתוכנית של אודטה במשך שנתיים וחצי. כעת אורחת קבועה בתוכנית הבוקר של אורלי וגיא ותוכנית הבריאות של ערוץ 10 בהנחיית פרופ' קרסו.

בשנת 2005 הוצאתי את הספר הדיאטה הסינית להרזיה ולבריאות בהוצאת כנרת שהיה לרב מכר וזכה לתגובות נלהבות של קוראים וקולגות. הספר מביא שיטת הרזיה ייחודית שפיתחתי ומשלבת את הרפואה הסינית בחיים המערביים.

לעוד פרטים על הספר לחצו כאן

בשנת 2009 הוציאתי את הספר 365 יום בלי תירוצים שמוליך אתכם לאורך עונות השנה, בעבודה, בחגים ובופשה, בסופי שבוע, בטיולים, בשבתות ועם הילדים ומנחה אתכם איך לאכול נכון.

לכל הפרטים על הספר לחצו כאן

בשנת 2012 השקתי  את ערכת ההרזיה הנשית המהפכנית "לרזות באמת בשיטת התזונה המעצימה".

הערכה מהווה שילוב ייחודי של עבודת קואוצ'ינג וNLP עם תפריטים, מתכונים ויומן הרזיה ידידותי.הערכה מיועדת לעבודה עצמית ומלווה נשים  בתהלך הרזיה המשולב

בהעצמה נשית יד ביד לאורך שלושה חודשים המאפשרים שינוי אמיתי ולתמיד והתמודדות נכונה ומעמיקה עם בעיית עודף המשקל.

כל הפרטים על הערכה בלחיצה כאן

בשנת 2013 השקתי את כמוסות ההרזיה המהפכניות – פור איזי פיטנס שהן פורמולה ייחודית של צמחים המובססת על סודות הרפואה הסינית. הפרומולה מסייעת להליך הרזיה קל ווח.

לכל הפרטים לחצ/י כאן

מ – 2016 אני מנהלת קבוצת בישול טעים ובריא בפייסבוק.

הקבוצה " מבשלים טעים ובריא עם ליאורה חוברה" הוקמה במטרה לתת במה וירטואלית לכל מי שבריאותו ובריאות משפחתו ואהוביו חשובה לו. אנחנו כאן כדי להגיד:
"WHAT YOU EAT IS WHAT YOU ATE". ההרשמה בלחיצה כאן

אני עוסקת בייעוץ מקצועי לחברות מובילות בתחום המזון הבריא תוך שמירה על יושרה מקצועית בתחום זה.

לאורך כל השנים אני  מקפידה להמשיך להשתלם ולהתעדכן בארץ והחו"ל כדי להביא למטופלים ,להרצאות ולכם, , את הגישות החדשניות ביותר בתחום התזונה, ולטפל בבעיות משקל ובריאות באופן השלם והנכון ביותר.